Zasady Bezpieczeństwa

30 Finał WOŚP w Poznaniu   -   30 stycznia 2022

Okulistyka dziecięca dla zapewnienia najlepszej jakości

diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci

„Przejrzyj na oczy”

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W związku z obecną sytuacją pandemiczną i wielką troską o zdrowie naszych wolontariuszy oraz gości serdecznie prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych:

  1. Maseczka - w każdym zamkniętym pomieszczeniu, a także w sytuacji, gdy w przestrzeni zewnętrznej zgromadzi się nas więcej każdy zakłada maseczkę. Prosimy, by w pomieszczeniach stosować maseczkę z filtrem, jeśli takiej maseczki nie posiadacie chętnie ją udostępnimy.
  2. Dystans - zwracajmy uwagę, gdzie wchodzimy i czy możemy zwiększyć odległość od osoby nas poprzedzającej. Rozglądajmy się dookoła i starajmy się stwarzać przestrzeń bezpieczeństwa.
  3. Dezynfekcja - przy wejściach do pomieszczeń usytuowane będą bezdotykowe dezynfektory. Serdecznie zachęcamy do ich używania. Pamiętajmy, że ręce warto odkażać nie tylko, gdy wchodzimy do pomieszczenia, ale tym bardziej, gdy je opuszczamy.
  4. Przy dwóch wejściach (od strony ul. Ptasiej, strefa foodtrucków i od strony ul. Bułgarskiej, strefa zdrowia UM) na 30 Finał WOŚP organizowany przy Stadionie Poznań osoby, które okażą certyfikat szczepienia otrzymają naszą sztabową, czerwoną bransoletkę. Będzie ona przepustką do strefy zdrowia organizowanej przez Urząd Miasta Poznania, a także osoby posiadające bransoletkę nie będą wliczane do obowiązujących limitów obecności przy organizacji tego typu wydarzeń.
  5. We wszystkich przestrzeniach, w których organizowane będą nasze wydarzenia obowiązują limity obecności w stosunku 70 proc. osób zaczepionych do 30 proc. osób niezaszczepionych.

                                                                            Dziękujemy za zrozumienie!

                                                                                     Sztab Ławica