Aktualności

Sztab Poznań Ławica - Harmonogram Wydarzenia

Sprawdźcie, jakie atrakcje, w jakich godzinach czekają na Ciebie 14 stycznia na Ławicy! Nasz poznański Sztab  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie pozwoli Wam się nudzić!

 

TVN 24 o sztabie Poznań Ławica

Jesteście ciekawi, jak idą przygotowania do niedzielnego Finały na Ławicy? Jakie atrakcje przewidziane są dla uczestników? A może zastanawiacie się, jakie kultowe przedmioty będą u nas licytowane? O tym wszystkim w relacji TVN24. Ekipa telewizji zawitała u naszych organizatorek, by zdradzić nieco więcej szczegółów :)

DeMono zagrają na Ławicy!

Już 14 stycznia zapraszamy na wyjątkowy koncert legendarnego zespołu DeMono! Muzycy zagrają specjalnie z myślą o najmłodszych. 

Scena WOŚP Poznań Ławica - Zobacz kto zagra!

Garść informacji:
Zaplanujcie z nami finałową niedzielę i przyjdźcie posłuchać muzyków, pooglądać artystów, bo wszyscy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i grają prosto z serducha.

Wolontariusze! Dziękujemy, że jest Was tak dużo!

To dzięki wolontariuszom wielka machina WOŚP'u się kręci!

Jesteśmy dopiero na początku naszej przygody z Orkiestrą, ale już wiemy, że bez wolontariuszy nie ma tej imprezy. Dziękujemy Wam za tak liczny odzew .

Golden Life zagra u nas!

GOLDEN LIFE zagra 14 stycznia 2018 w naszym sztabie!!!Zespół rozpocznie swój koncert podczas  Światełka do Nieba na finale sztabu Poznań-Ławica.

Cieszymy się bardzo! 

Warsztaty dla staruszka i maluszka

W sąsiadującej ze sceną Szkole Podstawowej nr  nr 58 w Poznaniu odbędą się liczne warsztaty zarówno dla młodszych, jak i starszych. Oto co czeka uczestników na miejscu:

 

Darmowy Parking na Ławicy w dniu Finału

Lotnisko Ławica udostępniło parking dla uczestników Finału! Każdy, kto przybędzie samochodem będzie mógł zaparkować na bezpłatnych miejsca parkingowych.

Przeczytacie o nas w Gazecie Wyborczej!

W mediach huczy o naszym Sztabie! W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej poznacie nowe ciekawostki dotyczące 26.Finału WOŚP oraz dowiecie się dlaczego Sztab Ławica jest największym Sztabem w Poznaniu!

WOŚP - Sztab Ławica w liczbach!

Dziękujemy, że byliście z nami! Nasz debiutujący Sztab powoli podsumowuje 26. Finał WOŚP na poznańskiej Ławicy. Sprawdźcie, co wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć!

Sobotnie spotkanie z Jurkiem Owsiakiem

Sobotę spędziliśmy w Warszawie na roboczym spotkaniu w Fundacji, gdzie między innymi dowiedzieliśmy się, iż Poznań zakwalifikował się do Turnieju Miast❣️ Liczymy, że razem z Wami damy radę i zwyciężymy